تاچ پنل

ohki i,alkn

در سبک زندگی امروز سطح رفاه بالا از شاخصه های اصلی به شمار می آید؛ از جمله مزایای سیستم های هوشمند سهولت در استفاده از ابزارها و وسایل مختلف در هر موقعیت مکانی و زمانی است.

سیستم هوشمند ساختمان AVES راه حلی مناسب برای ایجاد راحتی بیشتر و سرعت بخشیدن به امور روزانه است که با استفاده از تاچ پنل AVES این امر امکان پذیر است.

امنیت جزء امکانات اجتناب ناپذیر یک ساختمان می باشد. با یکپارچه کردن بخش های مختلف ساختمان مثل سیستم کنترل ضد سرقت ، دوربین های مدار بسته ، سیستم اعلام و اطفاء حریق و…

مدیریت همه این موارد از یک نقطه،یعنی تاچ پنل، امنیت ساختمان شما در بیش ترین حالت ممکن قرار دارد.

با مدیریت عملکرد تجهیزات خانه و به کارگیری انواع سنسورها در داخل محیط ساختمان و بیرون آن و کنترل مصرف کنندگان انرژی همه این وسایل به صورت یکپارچه

و از یک نقطه توسط تاچ پنل AVES می توان تا ۵۰% در میزان مصرف انرژی یک ساختمان صرفه جویی کرد.

امکانات تاچ پنل هوشمند Aves

با نصب تاچ پنل هوشمند دیواری AVES امکان کنترل کلیه سیستم ها در یک خانه هوشمند وجود دارد. این تاچ پنل دارای یک هسته قوی می باشد که سیستم عامل اندروید بر روی آن نصب شده است. این تاچ پنل امکان اتصال به آیفون‌تصویری را داشته و می‌تواند با سایر پنل‌ها ارتباط داخلی برقرار نماید.

با استفاده از تاچ ‌پنل هوشمند AVES به‌سادگی و از یک نقطه، عملکرد تمام سیستم‌‌های خانه ‌هوشمند را  تحت‌نظر داشته باشید. سیستم روشنایی، سرمایشی و گرمایشی، تهویه هوا، دوربین مدار‌بسته و هر آنچه در خانه ‌هوشمند خود دارید را تنها با لمس یک دکمه کنترل کنید.

حتی زمانی که منزل خود را‌ ترک کرد‌ه‌اید نیز سنسور‌های کار گذاشته شده در بخش‌‌های مختلف خانه، شما را از وضعیت ساختمان آگاه می‌کنند. هنگام ورود به خانه می‌توانید توسط تاچ ‌پنل هوشمند AVES، به مغز متفکر خانه خود (سرور مرکزی) پیغام دهید که به خانه برگشته‌اید.

دستگاه دمای خانه و روشنایی را به میزان دلخواه تنظیم می‌کند. هنگام ورود به ساختمان لامپ‌های مسیرتان را به ترتیب روشن می‌نماید. چای شما را آماده می‌کند. فیلم یا موسیقی مورد علاقه شما را هنگام ورود به خانه و بعد از کمی استراحت پخش می‌کند.

این تاچ‌ پنل با استفاده از اطلاعات دریافتی از سنسور های ورودی و با استفاده از سناریو‌های تعریف شده است. تاچ‌پنل تمامی وسایل الکترونیکی خانه را کنترل می‌کند. کاربر با این تاچ‌ پنل به‌راحتی با سیستم ارتباط برقرار می‌کند.  می‌تواند سیستم های روشنایی, سرمایشی و گرمایشی و کلیه وسایلی که با ریموت کنترل می‌شوند را تنها با یک لمس، در داخل و خارج از خانه با اتصال به اینترنت کنترل کند.

ویژگی ها 

۱- امکان کنترل از طریق موبایل و تبلت

۲- کیفیت ساخت بالاس

۳- قابلیت کامل سناریو پذیری

۴- امکان اجرا و راه اندازی سناریوهای متفاوت

۵- پشتیبانی از پروتکل Zigbee بدون نیاز به کنترلر مرکزی

۶- قابل کنترل با اپلیکیشن گوشی همراه اوس

تاچ ‌پنل هوشمند AVES، برای مصورسازی و کنترل سیستم‌‌های هوشمند ساختمان استفاده می‌شود که می‌توانید به سادگی و از یک نقطه، عملکرد تمام سیستم‌‌های ساختمان را  تحت‌نظر داشته باشید. سیستم روشنایی، سرمایشی/گرمایشی، تهویه هوا، دوربین مدار بسته، آیفون تصویری و هر آنچه در خانه هوشمند خود دارید را تنها با فشار یک دکمه کنترل کنید.

حتی زمانی که منزل خود را‌‌ ترک کرد‌ه‌اید نیز سنسور‌های کار گذاشته شده در بخش‌‌های مختلف خانه، شما را از وضعیت ساختمان آگاه می‌کنند.

آخرین نوشته ها

خانه هوشمند
مزایای خانه هوشمند

مزایای خانه هوشمند

مزایای خانه هوشمند امروزه همه جا صحبت از خانه هوشمند است. خ…
سیستم هوشمند سرمایش و گرمایش

در صورت هرگونه سوال و انتقاد یا پیشنهاد با تماس بگیرید.