تاچ پنل

در سبک زندگی امروز سطح رفاه بالا از شاخصه های اصلی به شمار می آید. از جمله مزایای سیستم های هوشمند سهولت در استفاده از ابزارها و وسایل مختلف در هر موقعیت مکانی و زمانی است. سیستم هوشمند ساختمان AVES راه حلی مناسب برای ایجاد راحتی بیشتر و سرعت بخشیدن به امور روزانه است. با استفاده از تاچ پنل AVES افراد می توانند وقت بیشتری برای تمرکز روی مسائل اصلی زندگی بگذارند.

امنیت جزء امکانات اجتناب ناپذیر یک ساختمان میباشد. با یکپارچه کردن بخش های مختلف ساختمان مثل سیستم کنترل ضد سرقت ، دوربین های مدار بسته ، سیستم اعلام و اطفاء حریق و… مدیریت همه این موارد از یک نقطه، امنیت ساختمان شما در بیش ترین حالت ممکن قرار دارد.

با مدیریت عملکرد تجهیزات خانه و به کارگیری انواع سنسورها در داخل محیط ساختمان و بیرون آن و کنترل مصرف کنندگان انرژی همه این وسایل به صورت یکپارچه و از یک نقطه توسط تاچ پنل AVES می توان تا ۵۰% در میزان مصرف انرژی یک ساختمان صرفه جویی کرد.

با نصب تاچ پنل هوشمند دیواری AVES امکان کنترل هوشمند کلیه سیستم ها در یک خانه هوشمند وجود دارد. این تاچ پنل دارای یک هسته قوی می باشد که سیستم عامل اندروید بر روی آن نصب شده است. این تاچ پنل امکان اتصال به آیفون تصویری را داشته و می تواند با سایر پنل ها ارتباط داخلی برقرار نماید.

با استفاده از تاچ پنل و پنل کنترل هوشمند AVES در یک ساختمان هوشمند به سادگی و از یک نقطه، عملکرد تمام سیستم‌‌های خانه هوشمند را  تحت نظر داشته باشید. سیستم روشنایی، سرمایشی و گرمایشی، تهویه هوا، دوربین مدار بسته و هر آنچه در خانه هوشمند خود دارید را تنها با لمس یک دکمه کنترل کنید. حتی زمانی که منزل خود را‌ ترک کرد‌ه اید نیز سنسور‌های کار گذاشته شده در بخش‌‌های مختلف خانه، شما را از وضعیت ساختمان آگاه می‌کنند.

هنگام ورود به خانه می توانید توسط تاچ پنل هوشمند AVES و تنها با یک لمس، به مغز متفکر خانه خود پیغام دهید که به خانه برگشته اید. دستگاه دمای خانه و روشنایی آن را به میزان دلخواه تنظیم می کند، هنگام ورود به ساختمان لامپ های مسیرتان را به ترتیب روشن می نماید، چای شما را آماده می کند، فیلم یا موسیقی مورد علاقه شما را هنگام ورود به خانه و بعد از کمی استراحت پخش می کند.

این تاچ پنل با استفاده از اطلاعات دریافتی از سنسور های ورودی و با استفاده از سناریو های تعریف شده تمامی وسایل الکترونیکی خانه را کنترل می کند. کاربر با این تاچ پنل به راحتی با سیستم ارتباط برقرار می کند و می تواند سیستم های روشنایی, سرمایشی و گرمایشی و کلیه وسایلی که با ریموت, کنترل می شوند را تنها با یک لمس کنترل کند. کاربر به راحتی با اتصال به اینترنت در خارج از منزل نیز می تواند به کنترل کلیه وسایل منزل دست یابد.

تاچ پنل هوشمند AVES برای مصورسازی و کنترل سیستم‌‌های هوشمند سازی ساختمان و در خانه های هوشمند استفاده می‌شود. با استفاده از تاچ پنل هوشمند AVES در یک خانه هوشمند به سادگی و از یک نقطه، عملکرد تمام سیستم‌‌های ساختمان را  تحت نظر داشته باشید. سیستم روشنایی، سرمایشی/گرمایشی، تهویه هوا، دوربین مدار بسته، آیفون تصویری و هر آنچه در خانه هوشمند خود دارید را تنها با فشار یک دکمه کنترل کنید. حتی زمانی که منزل خود را‌ترک کرد‌ه اید نیز سنسور‌های کار گذاشته شده در بخش‌‌های مختلف خانه، شما را از وضعیت ساختمان آگاه می‌کنند.

آخرین نوشته ها

5 راه برای هوشمند کردن هتل
ظهور اینترنت اشیا و ادغام با خانه هوشمند