سناریو شب بخیر

جزئیات و کلیات سناریو شب بخیر

پس از صرف شام و اتمام مهمانی، زمان استراحت و رفع خستگی فرا می‌رسد. دیگر نگران این نباشید که تک‌تک باید  چراغ‌های خانه را خاموش کرده و از قفل‌بودن درب‌ها و پنجره ها اطمینان حاصل کنید. تنها زمانی که در رختخواب هستید کافی است گزینه‌ی “سناریو خواب” را در تلفن‌همراهتان فعال کنید.

تا خانه‌هوشمند AVES آرامش را برای به‌خواب‌رفتن شما فراهم کند.با فعال شدن این سناریو لوسترها خاموش و نور هالوژن های سقفی و چراغ های داخل اتاق خواب کم می‌شوند، آباژور یا چراغ‌خواب نیز روشن شده و فضایی دل‌انگیز پدید می‌آید که با پخش موسیقی دلخواه شما همه چیز برای استراحت کردن فراهم می‌شود.

سیستم امنیتی و دزدگیر نیز فعال شده و امکان نظارت باز و بسته‌بودن درب‌ها و پنجره‌ها نیز امکان‌پذیر می‌باشد.از هرجایی در خانه و حتی خارج از خانه می توانید درب‌ها را باز کنید یا ببندید؛ همچنین نیازی نیست زمان خواب یا خروج از خانه تک‌تک درب‌ها و پنجره ها را چک کنید تا از بسته بودن آن‌ها اطمینان حاصل کنید.

این کار را به سیستم خانه‌هوشمند‌AVES بسپارید.قفل دیجیتال اثر انگشتی و دستگیره هوشمند محصولی است کـه بـر روی انواع درب‌ ورودی ساختمان به منظور دسترسی سریع و آسان، زیبایـی، افزایش امنیت و به جهت حفاظت از خانه و اعضای خانواده شما بر روی انواع درب معمولی و ضد سرقت نصب می‌گردد.

سیستم ‌های متنوع امنیتی که در این سیستم به کار رفته است، آرامش و امنیت هر چه بیشتر را برای محیط پیرامون شما به‌وجود می‌آورد.بخش مهمی از هزینه‌هاي برق هر ساختمان ناشی از چراغ‌هایی است که ناخواسته روشن هستند. این چراغ‌ها ممکن است چراغ‌هاي پارکینگ، راه‌پله ها و یا حتی چراغ اتاق کودکان باشد.

که معمولا خاموش کردن آن‌ها فراموش می‌شود. “سناریوی روشنایی” در فرایند هوشمندسازی ساختمان این امکان را فراهم می‌سازد تا شما سیستم را به گونه‌اي برنامه ریزي نمایید که فقط در صورت تشخیص حضور شخص در محیط، چراغ‌ها روشن و در مواقعی که حضور شخصی احساس نمی‌شود.

به‌طور‌خودکار چراغ‌ها خاموش شوند.افکار مزاحم همیشه قبل خواب به سراغ ما می‌آیند که آیا درب‌ها و پنجره ها بسته هستند؟ چراغ‌های اضافی خاموش هستند؟ چای‌ساز یا قهوه‌ساز خاموش است؟ با استفاده از سناریوی‌حالت‌شب AVES در هنگام شب با لمس یک کلید از اپلیکیشن‌خانه‌هوشمند AVES، خودتان را برای خواب آماده کنید و با خیالی آسوده بخوابید.

برای ارتباط با ما کلیک کنید.

اخرین نوشته ها

خانه هوشمند
مزایای خانه هوشمند

مزایای خانه هوشمند

مزایای خانه هوشمند امروزه همه جا صحبت از خانه هوشمند است. خ…
سیستم هوشمند سرمایش و گرمایش

در صورت هرگونه سوال و انتقاد یا پیشنهاد با تماس بگیرید.