نظارت و کنترل بر درب و پنجره ها

از هرجایی در خانه می توانید پرده ها را باز کنید یا ببندید، حتی در خارج از خانه و همچنین نیازی نیست زمان خواب یا خروج از خانه تک تک درها و پنجره ها را چک کنید تا از بسته بودن آن ها اطمینان حاصل کنید، این کار را به سیستم هوشمند خانه تان بسپارید.

کافی است زمانی که از خانه خارج می شوید، به سیستم خانه هوشمند اطلاع دهید، خانه تان درها و پنجره ها را چک می کند که بسته باشند، پرده ها را می بندد و دو دقیقه پس از خروج شما در را قفل می کند و تا زمانی که شما برای ورود رمز را وارد نکنید اگر کسی قفل در را باز کند روی گوشی موبایلتان هشدار می دهد و آژیر خطر را فعال می کند.

صرفه جویی در انرژی در خانه هوشمند زمانی که در تابستان سیستم سرمایشی روشن است، پنجره را باز نکنید! سیستم خانه هوشمند شما به محض باز شدن پنجره سیستم سرمایشی را قطع می کند تا از هدر رفتن انرژی جلوگیری کند.

سنسور در و پنجره AVES از دو قسمت برای نصب بر روی قسمت ثابت و متحرک پنجره یا درب تشکیل شده است. این سنسور علاوه‌ بر تشخیص باز یا بسته بودن درب، حرارت و روشنایی را حس می‌کند. ابعاد بسیار کوچک این محصول باعث شده که به‌راحتی بتوان از آن بدون آن‌که فضای زیادی را اشغال کند و باعث آسیب رسیدن به زیبایی محیط شود، استفاده کرد. به کمک نرم‌افزار ارایه شده در کنار این محصول، هنگام تشخیص باز یا بسته شدن درب برای کاربر پیام هشدار ارسال می‌شود.

سنسور در و پنجره چگونه کار می کند؟

این سنسورها از دو قطعه تشکیل شده اند. یکی از آنها به خود در یا پنجره می چسبد و دیگری به چارچوب. قسمت چسبناک سنسور باعث می شود که دقیقا در محل مورد نظر قرار بگیرد. این دو قطعه از یک میدان مغناطیسی استفاده می کنند تا جدا شدن در یا پنجره از چارچوب را تشخیص دهند. بعد از تشخیص باز شدن در یا پنجره، یک پیام هشدار برای شما ارسال می شود و شما را مطلع می سازد.

چرا باید سنسور در و پنجره نصب کنیم؟

حتی اگر سراسر خانه دوربین مدار بسته نصب کنید، شما را در لحظه ی وقوع سرقت آگاه نخواهد کرد. دوربین ها فقط تصاویر را ضبط می کنند و شما زمانی به تماشای آنها می نشینید که دیگر کار از کار گذشته است. برای افزایش امنیت خانه باید سنسورهایی را روی درها و پنجره ها نصب کنید که شما را از ورود و خروج های غیرعادی در همان لحظه مطلع سازد.

این سنسورها مزایای دیگری هم دارند:

اصلی ترین مزیت سنسور در و پنجره، جلوگیری از وقوع سرقت است. زمانی که سارقین یا مزاحمان احتمالی متوجه شوند که شما یک سیستم هشدار دهنده دارید، از خانه شما صرف نظر می کنند. زیرا آنها می دانند که برای غیرفعال کردن سنسورها وقت و هزینه هنگفتی مورد نیاز است. علاوه بر این، آنها ریسک افتادن در دام زنگ هشدار و شکست در فرار به موقع را نمی پذیرند.

یکی دیگر از مزایای سنسور در و پنجره آرامش خاطر است. زمانی که می دانید هر آنچه که لازم بوده برای محافظت از خانه و خانواده انجام داده اید و در واقع، تمامی راه های ورودی منزل تحت کنترل شما هستند، با آرامش خاطر بیشتری شب ها می خوابید و در آن خانه زندگی می کنید.

مزیت سنسور های بی سیم

  • نصب سریع و بدون تخریب
  • زیبایی بیشتر
  • مناسب برای ساختمان های ساخته شده
  • مورد استفاده در خانه های قدیمی

آسایش و رفاه از هرجایی در خانه می توانید پرده ها را باز کنید یا ببندید، حتی از خارج از خانه نیازی نیست زمان خواب یا خروج از خانه تک تک درها و پنجره ها را چک کنید تا از بسته بودن آن ها اطمینان حاصل کنید، این کار را به خانه تان بسپارید. اگر فرزندتان را در خانه تنها می گذارید، نیازی نیست نگران باشید، اگر در باز شود حتما روی گوشی موبایل هشدار دریافت می کنید.

در شرکت ها وقتی افراد برای جلسه در اتاق کنفرانس حاضر می شوند، ترجیح می دهند همه چیز از قبل برای جلسه آماده باشد. کسی علاقه ای ندارد که نیمی از زمان جلسه را به آماده کردن ویدئو پروژکتور، پایین آوردن پرده ها و کم کردن نور اتاق بگذراند. با استفاده از ماژول ها و سنسورهای AVES تنها با فشردن یک کلید ساده همه این اتفاقات تنها در چند ثانیه می افتد.

آخرین نوشته ها

5 راه برای هوشمند کردن هتل
ظهور اینترنت اشیا و ادغام با خانه هوشمند