گرمایش و سرمایش

امنیت خانه هوشمند

بدون هیچ دغدغه‌ای، دمای مطلوب خانه‌خود را در هر فصلی از سال به خانه‌هوشمند بسپارید

خانه هوشمند

 در صورت افزایش گازهای مضر در فضای خانه،سنسور کیفیت هوا به شما هشدار می‌دهد.

امنیت خانه هوشمند

برنامه‌ریزی زمانی برای گرمایش و سرمایش و تنظیم دما به‌روی بهترین دمای ممکن، باعث بیش از ۳۰ درصد صرفه‌جویی در خانه شما می‌شود.

از آنجائی که بخش عمده زندگی بشر امروزی در داخل ساختمان می‌گذرد، ایجاد شرایط مطلوب زیست‌محیطی در ساختمان، خواه محل کار باشد یا منزل و غیره، دارای اهمیت بسیاری است که مهم‌ترین بخش آن تهویه هوایی مطبوع برای ساکنین ساختمان با توجه به نوع فعالیت آنهاست.  زیباترین و گران‌بهاترین ساختمان‌ها در صورتی‌که فاقد سیستم تهویه مطبوع مناسب باشند قابل سکونت نخواهند بود. مهم‌ترین وظایف یک سیستم تهویه مطبوع عبارتند از: کنترل دما و رطوبت و اجرای تنظیمات گرمایشی و سرمایشی هوا ، متناسب با فصل های‌سال قابل تغییر می‌باشد.

زمانی که از محل کار که به خانه می‌آیید و یا در تابستان که از گرمای شدید هوا و در زمستان از سرما و بارندگی به خانه‌تان پناه می‌آورید، ترجیح می‌دهید خانه‌تان با دمای مطلوب کاملا آماده حضور شما باشد. با استفاده از تقویم سیستم خانه‌هوشمند و ماژول های سیستم گرمایش/سرمایش می‌توانید سیستم خنک کننده را نیم‌ساعت قبل‌از‌رسیدن به خانه روشن کنید.

در هر فصلی استفاده از سیستم های تهویه مطبوع نیازمند این است که پنجره‌ها بسته باشد تا سیستم به بهترین حالت کار‌کند و انرژی کمتر هدر رود، یه کمک سنسور پنجره AVES و برنامه‌ریزی سیستم خانه‌هوشمند، در صورتی که پنجره‌ای باز شود سیستم تهویه به‌صورت اتوماتیک قطع می‌گردد.

زمان زیادی از زندگی‌خود را در محیط هایی می‌گذارنیم که مجهز به سیستم های تهویه هستند، مطمئنا در این محیط‌ها با خشکی پوست و نفس روبرو شده‌اید. در خانه‌هوشمند، سنسور رطوبت AVES، می‌‎تواند میزان زطوبت را به شما اطلاع دهد و در صورت اتصال به سیستم رطوبت‌ساز، رطوبت محیط را به‌حالت نرمال برگرداند.

آخرین نوشته ها

5 راه برای هوشمند کردن هتل
ظهور اینترنت اشیا و ادغام با خانه هوشمند