گرمایش و سرمایش

دمای مطلوب خود را در هر فصلی از سال به خانه هوشمند بسپارید بدون نیاز به دغدغه

سنسور کیفیت هوا به شما در صورت افزایش گازهای مضر در فضای خانه هشدار می دهد

برنامه ریزی زمانی برای گرمایش و سرمایش و تنظیم دما به روی بهترین دمای ممکن باعث صرفه جویی بیش از ۳۰ درصدی در خانه شما می شود.

از آنجائی که بخش عمده زندگی بشر امروزی در داخل ساختمان می گذرد، ایجاد شرایط مطلوب زیست محیطی در ساختمان، خواه محل کار باشد یا منزل و غیره، دارای اهمیت بسیاری است که مهمترین بخش آن تهویه هوایی مطبوع برای ساکنین ساختمان با توجه به نوع فعالیت آنهاست.  زیباترین و گرانبهاترین ساختمانها در صورتیکه فاقد سیستم تهویه مطبوع مناسب باشند قابل سکونت نخواهند بود. از مهم ترین وظایف یک سیستم تهویه مطبوع عبارتند از: کنترل دما ، رطوبت و اجرای تنظیمات گرمایشی و سرمایشی هوا ، متناسب با تغییر فصل های سال می باشد.

از محل کار که به خانه می آیید، در تابستان از گرمای شدید هوا و در زمستان از سرما و بارندگی به خانه تان پناه می آورید. بنابراین ترجیح می دهید خانه تان با دمای مطلوب کاملا آماده حضور شما باشد. با استفاده از تقویم سیستم خانه هوشمند و ماژول های سیستم گرمایش/سرمایش می توانید سیستم خنک کننده را نیم ساعت قبل از رسیدن به خانه روشن کنید.

در هر فصلی استفاده از سیستم های تهویه مطبوع نیازمند این است که پنجره ها بسته باشد تا سیستم به بهترین حالت کار کند و انرژی کمتر هدر رود، یه کمک سنسور پنجره AVES و برنامه ریزی سیستم خانه هوشمند، در صورتی که پنجره ای باز شود سیستم تهویه به صورت اتوماتیک قطع می گردد.

زمان زیادی از زندگی خود را در محیط هایی می گذارنیم که مجهز به سیستم های تهویه هستند، مطمئنا در این محیط ها با خشکی پوست و نفس روبرو شده اید. در خانه هوشمند سنسور رطوبت AVES می تواند میزان زطوبت را به شما اطلاع دهد و در صورت اتصال به سیستم رطوبت ساز، رطوبت محیط را به حالت نرمال برگرداند

آخرین نوشته ها

5 راه برای هوشمند کردن هتل
ظهور اینترنت اشیا و ادغام با خانه هوشمند