• خانه هوشمند AVES

    خانه هوشمند aves
  • زندگی به سبک هوشمند

    خانه هوشمند aves

Aves تولید کننده انواع محصولات خانه هوشمند

راهکارهای خانه هوشمند

روشنایی هوشمند

روشنایی هوشمند

روشنایی به سبک هوشمند

تصور کنید دیگر به کلید های خاموش و روشن کننده خانه تان نیازی ندارید و از روی کاناپه و توسط گوشی هوشمند هر چراغی را در هر جای خانه کنترل می کنید. سیستم روشنایی هوشمند با استفاده از سنسور های مختلف خود، حضور افراد در مکان های مختلف را شناسایی می کند و در صورت لزوم سیستم روشنایی را فعال میکند. این سیستم می تواند با توجه به نور طبیعی محیطی و دریافت اطلاعات آن از سنسور های مربوطه، میزان و نوع روشنایی را متناسب با شرایط تنظیم کند.

نظارت و کنترل بر درب و پنجره ها

کنترل بر درب و پنجره ها

بدون نگرانی از خانه خارج شوید ، خانه شما قبل از خروج در مورد باز بودن پنجره ها و درهای ورودی هشدار میدهد . کافی است اپلیکیشن AVES را نصب کنید و فقط یکبار دستگاه را راه‌اندازی کنید، از این به بعد به راحتی می‌توانید کلیه درب ها یا پنجره های خود را با موبایل و از هرنقطه دنیا تحت نظارت داشته باشید.

امنیت خانه به سبک هوشمند

امنیت هوشمند خانه

با اطمینان خاطر اوقات خود را در خارج از خانه سپری کنید . دلیلی برای نگرانی نیست ، دوربین های امنیتی ، سیستم دزد گیر ، اطفا حریق و الارم همگی از راه دور و از طریق اینترنت به شما هشدار های امنیتی را میدهند. با اتصال به اینترنت می‌توانید از راه دور روی دوربین‌های امنیتی نظارت داشته باشید و به قفل همه درها و پنجره‌های خانه دسترسی پیدا کنید. همچنین در صورتی که افرادی با شرایط حساس در خانه شما سکونت دارند، می‌توانید با استفاده از دوربین‌های امنیتی خانه به طور دائم وضعیت این افراد را بررسی کنید.

کنترل سرمایش و گرمایش

گرمایش و سرمایش

سرمایش و گرمایش ساختمان تنظیم دمای ساختمان از جمله مهم ترین عوامل موثر بر صرفه جویی در مصرف انرژی ساختمان است. به این ترتیب که شما می توانید دمای مورد نظرتان ( در تابستان و زمستان ) را به صورت پیش فرض تنظیم نمایید. زمانی که دمای محیط به حد مورد نظر برسد، سیستم سرمایش و گرمایش به صورت اتوماتیک متوقف شده و مانع از سرد یا گرم شدن بیش از حد فضا می شود. همچنین این سیستم هوشمند می تواند باز بودن پنجره ها یا درب ها را تشخیص داده و برای جلوگیری از اتلاف انرژی به صورت خودکار خاموش شود.

پریز هوشمند

مدیریت پریز

با اطمینان خاطر از خانه خارج شوید و هیچ دغدغه ای نداشته باشید. دوربین های امنیتی، سیستم دزد گیر، اطقا حریق و آلارم، همگی از راه دور و از طریق اینترنت به شما هشدار های امنیتی را می دهند. اگر فراموش کرده اید وسیله ای را قبل از خروج از منزل خاموش کنید، نگران نباشید؛ اپلیکیشن خانه هوشمند AVES همه جا همراه شماست و می توانید همیشه کنترل وسایل برقی منزل خود را در اختیار داشته باشید.

سرعت اعلام حریق

سرعت اعلام حریق

اعلام حریق

همواره پیشگیری بهتر از درمان است؛ لذا استفاده از سیستم های کشف و اعلام حریق نقش مهمی را در پیشگیری از بروز حریق و نیز حفاظت از جان و مال افراد ایفا می کند. این سیستم، زمانی که آتش (حریق)، دود، حرارت و … بوجود می آید شروع به کار می کند و آژیر یا چراغ چشمک زن خطر را به کار می اندازد. بدین ترتیب به ساکنین محل هشدار می دهد تا بر این اساس مقدمات عملیات اطفاء و در شرایط بحرانی تخلیه افراد و ساکنین انجام پذیرد و همزمان با آن سناریوهای کنترلی نیز انجام شود.

مزایای خانه هوشمند

امنیت خانه هوشمند

رفاه و آسایش

امنیت خانه هوشمند

صرفه جویی در مصرف انرژی

خانه هومشند

سادگی در نصب و کاربری

امنیت و آرامش

اتصال بدون سیم ( وایرلس )

8000

ساعت

تحقیق‌ و توسعه 

800

واحد

پروژه در دست اقدام

120

واحد

پروژه انجام شده

اپلیکیشن خانه هوشمند که به عنوان یک برنامه اتوماسیون خانه هوشمند شناخته شده است، یک برنامه کاربردی است که امکان کنترل از راه دور و مدیریت دستگاه های منزل را از طریق گوشی همراه یا یک تبلت برای شما فراهم میکند. با اپلیکیشن خانه هوشمند، کنترل از راه دور و مدیریت سیستم های ساختمان در دستان شماست.

با استفاده از اپلیکیشن خانه هوشمند AVES می توانید همه وسایل موجود در منزل را به صورت همزمان مدیریت کنید. علاوه بر کنترل روشنایی و نورپردازی، شما قادر خواهید بود سیستم گرمایش و سرمایش، امنیتی، اعلام حریق، درب و پنجره را از طریق کلیه ی محصولات اوس کنترل نمایید.

برای اطلاعات بیشتر به این سایت مراجعه فرمایید : https://www.se.com/ww/en/product-category/2200-home-automation/

برای اطلاعات بیشتر به این سایت مراجعه فرمایید : https://zigbee.org/

خانه هوشمند
مزایای خانه هوشمند

مزایای خانه هوشمند

مزایای خانه هوشمند امروزه همه جا صحبت از خانه هوشمند است. خ…
سیستم هوشمند سرمایش و گرمایش

در صورت هرگونه سوال و انتقاد یا پیشنهاد با تماس بگیرید.