سیستم پخش‌ صوتی هوشمند

در دنیای‌ هوشمند امروزی، سیستم های‌ صوتی بسیار پرکاربرد هستند. خواه فایل‌های صوتی آموزشی باشند، خواه موسیقی. این سیستم‌ های صوتی معمولا از یک تقویت کننده (آمپلی فایر) و یک دستگاه پخش‌مرکزی تشکیل شده‌اند.

لحظات رویایی با سیستم پخش‌ صوتی AVES

برای پخش موسیقی و کنترل کردن صدا و تصویر از سیستم “پخش صوتی هوشمند” استفاده می‌شود که امکان پخش موزیک‌های‌ مختلف را در هرکجای ساختمان با سطح کیفیت بالا فراهم می‌کند.

پخش همزمان موزیک از چند پلیر و پخش کننده در نقاط مختلف خانه

اگر چند سیستم صوتی را در قسمت های مختلف نصب کنید و تمایل داشته باشید یک موسیقی از همه ی اسپیکرها پخش شود، به‌ راحتی از طریق اپلیکیشن، موسیقی مورد‌علاقه خود را انتخاب می‌کنید و صدا از همه ی اسپیکرها پخش می‌شود. از آنجایی که سناریو ها امکان شخصی‌سازی دارند می‌توان برای هریک از بخش‌های خانه، یک موسیقی جداگانه در نظر گرفت و هر زمان که تمایل داشت آن را فعال کرد که این امر از طریق تاچ ‌پنل یا اپلیکیشن موجود در تلفن همراه امکان‌پذیر می‌باشد.

در ادارات و موسسات با برنامه‎ریزی سیستم صوتی هوشمند، می‎توان در ساعات مشخصی به صورت خودکار اذان و یا موزیک های مورد‌نظر را پخش نمود؛

هنگامی که از سرکار به خانه باز می‌گردید، می‌توانید از همان قابلیت کنترل از‌راه‌دور استفاده کرده و دستور دهید که قبل یا به محض ورود شما به منزل، موسیقی مورد‌علاقه‌تان پخش شود، قهوه‌ساز برایتان قهوه آماده کند، چراغ‌ ها روشن شوند و سیستم گرمایشی یا سرمایشی دما را به درجه ی دلخواه شما برساند. با این امکانات شوق بیشتری برای بازگشت به خانه خواهید داشت.  با کمک این سیستم به ‌راحتی و با لمس یک کلید موسیقی دلخواه خود را طبق نظر خود و یا در زمانی خاص برای شما پخش شود.

قابلیت‌های سیستم صوتی:

استفاده از آمپلی­‌فایر و مدارات دیجیتال جهت تولید صدایی با کیفیت

سیستم پخش موزیک با قابلیت اتصال بی‌سیم
ارتباط از طریق پروتکل
امکان کنترل ماژول از راه دور
امکان استفاده از سیستم صوتی به عنوان سینمای‌ خانگی
قابلیت برنامه‌ریزی توسط کاربر

امکان ارسال و انتقال آرشیو موسیقی به سیستم خانه‌ هوشمند

امکان انتخاب و پخش موسیقی برای هر‌بخش از ساختمان به صورت مجزا و مستقل

در واقع سیستم‌ هوشمند علاوه بر اینکه کمک خواهد‌کرد تا به‌راحتی برای قسمت‌های مختلف خانه موسیقی متناسب با آن قسمت را انتخاب کنید، می‌تواند امکان پخش و یا عدم پخش صدا (اعم از صدای ضبط، تلویزیون، سینمای خانگی و…) در تمام یا برخی از قسمت های خانه‌ هوشمند فراهم نماید.

اخرین نوشته ها

خانه هوشمند
مزایای خانه هوشمند
سیستم هوشمند سرمایش و گرمایش

در صورت هرگونه سوال و انتقاد یا پیشنهاد با تماس بگیرید.