مدیریت پریز

گاهی دوست دارید مدتی را به مسافرت رفته و در ویلایی که در شهر دیگری دارید، چند روزی را بگذرانید. اما اگر در فصل سرما بروید، ساعات اولیه از سفر خود پشیمان می‌شوید؛ زیرا سرمای ویلا به مغز استخوان می‌رسد. در تابستان هم گرما همین کار را می‌کند. این مسئله نباید برنامه هایتان را برهم بزند. در نزدیکی شهر مورد‌نظر به پریز‌هوشمند بگویید که سیستم گرمایشی یا سرمایشی را روشن کند تا هنگام ورود به ویلا، همه‌چیز مهیای یک تعطیلات عالی باشد.

پریز هوشمند AVES ،برای هوشمندسازی محیط و کنترل از راه دور محصولات است. با استفاده از این پریز‌هوشمند می‌توانید از راه دور، وسایل خانگی‌تان را روشن یا خاموش کنید. برای استفاده از آن، تنها کافی است آن‌ را به پریز‌برق متصل کرده و از وجود محصولی بسیار حرفه‌ای لذت ببرید. همچنین به کمک نرم‌افزاری که به همراه آن‌ عرضه شده است، می‌توان زمان خاموش‌شدن دستگاه‌ها را توسط این پریز‌هوشمند مشخص کرد.

همه ما برای تربیت و آموزش فرزندانمان اصولی داریم، یکی از مهم‌ترین این اصول میزان استفاده از تلویزیون، بازی‌های کامپیوتری و از این قبیل وسایل سرگرمی است. در خانه‌هوشمند با زمان‌بندی پریزها می‌توانید امکان روشن شدن وسایل را بر اساس زمان های تعیین شده محدود کنید.

مدیریت پریز

زمانی که از محل کار به خانه می‌رسید، هیچ چیز بهتر از این نیست که غذا آماده باشد، خانه هوشمند می‌تواند این کار را برای شما انجام دهد، کافی است پلوپز خود را به سیستم متصل کنید و تمامی مواد لازم را درون آن قرار دهید. خانه‌هوشمند شما در ساعتی که برایش معین کرده اید پلوپز را روشن می‌کند.

اگر ویلای خود را ترک کرده‌اید و از اینکه پمپ آب را خاموش کرده‌اید یا نه مطمئن نیستید، کافی است با گوشی موبایل خود وضعیت پمپ را چک کنید و در صورت تیاز از راه دور آن را خاموش کنید.

مدیریت پریز

آخرین نوشته ها

خانه هوشمند
مزایای خانه هوشمند
سیستم هوشمند سرمایش و گرمایش

در صورت هرگونه سوال و انتقاد یا پیشنهاد با تماس بگیرید.