نظارت و کنترل بر درب و پنجره‌ها

ohki i,alkn

از هرجایی در خانه می‌توانید درب‌ها را باز کنید یا ببندید، حتی در خارج از خانه و همچنین نیازی نیست زمان خواب یا خروج از خانه تک تک درب‌ها و پنجره ها را چک کنید تا از بسته‌بودن آن ها اطمینان حاصل کنید، این کار را به سیستم هوشمند‌خانه‌تان بسپارید.

کافی است زمانی که از خانه خارج می شوید، به سیستم خانه هوشمند اطلاع دهید، خانه تان درها و پنجره ها را چک می کند که بسته باشند، پرده ها را می بندد و دو دقیقه پس از خروج شما در را قفل می کند و تا زمانی که شما برای ورود رمز را وارد نکنید اگر کسی قفل در را باز کند روی گوشی موبایلتان هشدار می دهد و آژیر خطر را فعال می کند.

در خانه‌ هوشمند زمانی که در تابستان سیستم سرمایشی روشن است، پنجره را باز نکنید!

سیستم خانه ‌هوشمند شما به ‌‎محض باز شدن پنجره، سیستم سرمایشی را قطع می‌کند تا از هدر رفتن انرژی جلوگیری کند.

سنسور درب و پنجره AVES، از دو قسمت برای نصب بر روی قسمت ثابت و متحرک پنجره یا درب تشکیل شده است. این سنسور علاوه‌ بر تشخیص باز یا بسته بودن درب، حرارت و روشنایی را حس می‌کند. ابعاد بسیار کوچک این محصول باعث شده که بتوان از آن بدون آن‌که فضای زیادی را اشغال کند استفاده کرد. به کمک نرم‌افزار ارایه شده در کنار این محصول، هنگام تشخیص باز یا بسته شدن درب برای کاربر پیام هشدار ارسال می‌شود.

سنسور درب و پنجره چگونه کار می کند؟

این سنسورها از دو قطعه تشکیل شده‌اند. یکی از آن‌ها به خود درب یا پنجره می‌چسبد و دیگری به چارچوب. قسمت چسبناک سنسور باعث می‌شود که دقیقا در محل‌مورد‌نظر قرار بگیرد. این دو قطعه از یک میدان مغناطیسی استفاده می‌کنند تا جدا شدن درب یا پنجره از چارچوب را تشخیص دهند. بعد از تشخیص باز شدن در یا پنجره، یک پیام هشدار برای شما ارسال می‌شود و شما را مطلع می‌سازد.

چرا باید سنسور درب و پنجره نصب کنیم؟

حتی اگر سراسر خانه دوربین مدار بسته نصب کنید، شما را در لحظه‌ی وقوع سرقت آگاه نخواهد کرد. دوربین ها فقط تصاویر را ضبط می‌کنند و شما زمانی به تماشای آن ها می‌نشینید که دیگر کار از کار گذشته است. برای افزایش امنیت خانه باید سنسورهایی را روی درب‌ها و پنجره‌ها نصب کنید که شما را از ورود و خروج‌های غیرعادی در همان لحظه مطلع سازد.

این سنسورها مزایای دیگری هم دارند :

اصلی ترین مزیت سنسور درب و پنجره، جلوگیری از وقوع سرقت است. زمانی که سارقین یا مزاحمان احتمالی متوجه شوند که شما یک سیستم هشدار دهنده دارید، از خانه شما صرف نظر می‌کنند؛ زیرا آن‌ها می‌دانند که برای غیرفعال کردن سنسورها وقت و هزینه هنگفتی مورد نیاز است. علاوه بر این، آن‌ها ریسک افتادن در دام زنگ هشدار و شکست در فرار به موقع را نمی‌پذیرند.

یکی دیگر از مزایای سنسور درب و پنجره آرامش خاطر است. زمانی که می‌دانید هر آنچه که لازم بوده برای محافظت از خانه و خانواده انجام داده اید،در واقع تمامی راه های ورودی منزل، تحت کنترل شما هستند، با آرامش خاطر بیشتری شب ها می‌خوابید و در آن خانه زندگی می‌کنید.

مزیت سنسور های بی‌سیم :
  • نصب سریع و بدون‌تخریب
  • زیبایی بیشتر
  • مناسب برای ساختمان‌های ساخته شده
  • مورد استفاده در خانه‌های قدیمی

از هرجایی در خانه می‌توانید درب ها و پنجره ها را باز‌کنید یا ببندید، حتی از خارج از خانه. نیازی نیست زمان خواب یا خروج از خانه تک تک درب‌ها و پنجره ها را چک کنید تا از بسته بودن آن ها اطمینان حاصل کنید، این کار را به خانه‌تان بسپارید. اگر فرزندتان را در خانه تنها می‌گذارید، نیازی نیست نگران باشید، اگر در باز شود حتما روی گوشی موبایل هشدار دریافت می‌کنید.

نظارت و کنترل بر درب و پنجره‌ها

در شرکت ها وقتی افراد برای جلسه در اتاق کنفرانس حاضر می‌شوند، ترجیح می‌دهند همه چیز از قبل برای جلسه آماده باشد. کسی علاقه ای ندارد که نیمی از زمان جلسه را به آماده کردن ویدئو پروژکتور، پایین آوردن پرده ها و کم‌کردن نور اتاق بگذراند. با استفاده از ماژول‌ها و سنسورهای AVES، تنها با فشردن یک کلید ساده همه این اتفاقات تنها در چند ثانیه می‌افتد.

آخرین نوشته ها

خانه هوشمند
مزایای خانه هوشمند
سیستم هوشمند سرمایش و گرمایش

در صورت هرگونه سوال و انتقاد یا پیشنهاد با تماس بگیرید.