کنسول خانه هوشمند

کنسول محیطی برای کانفیگ کردن و انجام تنظیمات سرور هوشمند aves  می‌باشد‌. یعنی شما در کنسول امکان تعریف یک سری فضا برای اداره، خانه و هر محیطی که در آن افراد مشغول به انجام کاری باشند دارید. فضا‌ها می‌توانند شامل اتاق پذیرایی، آشپزخانه، اتاق‌های خواب، اتاق صرف شام، اتاق مهمان و … باشند که در این فضاها ادوات هوشمند قرار می‌گیرند و کانفیگ کردن این ادوات به‌وسیله نرم‌افزار کنسول انجام می‌شود.

امکان تعریف کردن سناریوهای مختلف

سناریوها همگی در این محیط تعریف می‌شوند و قابلیت زمان‌بندی کردن دارند. مثلا برای خاموش‌کردن یا روشن‌کردن یک‌سری چراغ یا فعال شدن سناریو خاصی در ساعتی مشخص، خاموش کردن سیستم سرمایش/گرمایش در ساعت ۷ صبح و …

تنظیمات ادوات خانه هوشمند

علاوه بر‌ این‌ موارد، تنظیمات مربوط به تمامی ادوات ‌هوشمند نیز در‌ کنسول انجام می‌شود. این نرم‌افزار طی همه مراحل پروژه از‌شما حمایت می‌کند.‌با‌استفاده از نرم‌افزار کنسول می‌توان کلیه سیستم ‌های ساختمان نظیر سرمایش و گرمایش، روشنایی، پرده، امنیتی و … را برنامه‌ریزی نمود. برنامه‌نویسی سیستم AVES توسط کنسول نرم افزاری، در ۳ مرحله‌ی برنامه‌نویسی،پیکربندی و نصب‌نهایی انجام می‌شود.

مشخص کردن سطح دسترسی کاربران

مسلما برای یک تعمیرکار سطح دسترسی بیشتری فعال است یک کاربر معمولی. همه این موارد با نرم‌افزار کنسول aves ‌امکان‌پذیر است.

محیط گرافیکی و کارکرد آسان

 به دلیل گرافیکی‌بودن و سادگی‌کار با آن، به تمامی کاربران سیستم AVES، خواه مبتدی، آموزش‌دیده، با‌تجربه و یا حتی یک مختصص برق این امکان را می‌دهد تا به نتیجه دلخواه دست یابند.

اخرین نوشته ها

خانه هوشمند
مزایای خانه هوشمند
سیستم هوشمند سرمایش و گرمایش

در صورت هرگونه سوال و انتقاد یا پیشنهاد با تماس بگیرید.